חברי וחברות הקואופרטיב

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ג'יל שיימס

ג'יל היא עובדת סוציאלית (MSW), וכבר יותר מ- 30 שנה היא לומדת ומלמדת קראטה אוקינאווי שורין ריו, בטיחות אישית והגנה עצמית (Empowerment Self Defense) לנשים, ילדים, נוער, קשישים ובעלי צרכים מיוחדים. היא אחראית להכשרה של דור שלם של מדריכות הגנה עצמית לנשים בישראל. כיום היא מכהנת כמדריכה ראשית ב"מעגל גיבורים" של עמותת "קידס קיקינג קנסר" בישראל, שם מלמדים טכניקות גוף ונפש המצויות באמנויות הלחימה כדי להקל על סבל פיזי, רגשי ורוחני של ילדים עם מחלות קשות וכרוניות. ג'יל גם שותפה פעילה בפיתוח השדה הגדל של אמנויות לחימה טיפוליות והגנה עצמית טיפולית. השליחות האישית שלה היא לעזור לתלמידים בכל גיל ומכל חלק בחברה לגלות את הלוחמים והלוחמות שבפנים, ולהתחבר לכוח שבתקווה, משמעות, ו"זקיפות קומה" בחיי היומיום שלהם.

ליצירת קשר

שירה לנגר

שירה היא מורה ומאמנת לקראטה בשיטת שוטוקאי, ומדריכת הגנה עצמית לנשים ולקהילות בארץ ובעולם. היא עובדת סוציאלית, מטפלת בפסיכותרפיה גופנית ומוסמכת כמדריכת אמנויות לחימה בסיס והגנה עצמית מטעם משרד החינוך והספורט. שירה עוסקת בפיתוח ויישום של אמנויות לחימה והגנה עצמית ככלים טיפוליים לאוכלוסיות מגוונות, תוך שילוב כלים מעולם הקשיבות. מתמחה בתחום הטראומה, בדגש על הפרספקטיבות הגופניות והתרבותיות של טראומה וחוסן.  

ליצירת קשר

תמר פריאל

תמר היא עובדת סוציאלית (MSW), חוקרת תרבות ומגדר (MA), ומומחית לבטיחות אישית ומערכתית. בפעילותה היא משלבת בין מחקר, הדרכה וטיפול בנקודות המפגש שבין תרבות ומגדר, גוף וזהות, פגיעות וחוסן, אלימות ובטיחות. שיטות העבודה שלה כוללות ליווי אישי, עבודה מערכתית, והנחיית קבוצות. היא מדריכה, מכשירת מדריכות ומרצה בתחום הבטיחות האישית מזה 8 שנים ומוסמכת כמדריכת אומנות לחימה בסיס והגנה עצמית מטעם משרד החינוך והספורט. היא עורכת וכותבת ב"פוליטיקלי קוראת" על נושאי מגדר, אלימות וסקסיזם. 

ליצירת קשר

יותם בר

יותם הוא אמן לחימה כבר 20 שנה, ומדריך בטיחות אישית והגנה עצמית למעלה מעשור. הוא מתמחה בהגנה עצמית לנשים ובעבודה עם נערים, בתכניות לבטיחות אישית, פתרון סכסוכים בדרכי שלום, וחקר גבריות. הוא מוסמך כמדריך אומנות לחימה בסיס והגנה עצמית מטעם משרד החינוך והספורט. יותם מלמד במכללת סמינר הקיבוצים ובאוניברסיטת תל אביב, בוגר בית הספר לאימון הווייתי "אמושין", וחוקר דינאמיקות של אלימות ובטיחות בעולם בעלי החיים ובעולם בני האנוש.  

ליצירת קשר

יוסי אפלבאום אלעד

יוסי מתאמן בקראטה בשיטת שוטוקאי (KDS). מאמן קראטה וקראטה טיפולי בקבוצות ובאופן פרטני. כבר למעלה מ-13 שנים הוא מדריך בטיחות אישית, מסוגלות עצמית והגנה עצמית לנשים. מוסמך כמדריך אומנות לחימה בסיס והגנה עצמית מטעם משרד החינוך והספורט.

ליצירת קשר  

אילן לוין

אילן הוא מדריך הגנה עצמית ובטיחות אישית מזה 6 שנים, ומוסמך כמדריך אומנות לחימה בסיס והגנה עצמית מטעם משרד החינוך והספורט. הוא מתמחה בהדרכה של תכניות לצמצום ומניעה של אלימות מגדרית, ועובד עם נשים ובני נוער. הוא מנהל תפעול ופיתוח באיגוד הרוגבי הישראלי, וקיבל תואר משולב ממכון וינגייט ומכללת רופין שם למד מנהל עסקים והתמחה בניהול ספורט וקידום בריאות.  

ליצירת קשר

ג'ייק מילר

ג'ייק הוא קראטיסט מזה 23 שנים, בדרגת  דן 2. הוא מוסמך כמדריך אומנות לחימה בסיס והגנה עצמית מטעם משרד החינוך והספורט. הוא מדריך בטיחות אישית והגנה עצמית לנשים ולנערות מזה 13 שנים. הוא לומד רפואה, מתנדב במד"א, עבד בעבר ומתנדב בהווה במרכזים לנוער בסיכון שם הוא מנצל את הרקע שלו בחינוך לא פורמאלי.  

ליצירת קשר

יאיר נווה עז

יאיר הוא פיזיקאי ואייקידוקא, שמתאמן ומדריך אייקידו לגברים ולנשים מזה 9 שנים. הוא התנדב במשך מספר שנים במרכז הסיוע לנפגעות תקיפה מינית, ובמקביל התחיל להדריך בטיחות אישית והגנה עצמית לנשים, תחום עיסוק בו הוא פועל מזה 6 שנים. הוא מוסמך כמדריך אומנות לחימה בסיס והגנה עצמית מטעם משרד החינוך והספורט.

ליצירת קשר

דניאלה לוי

דניאלה היא מדריכה להגנה עצמית ובטיחות אישית (Empowerment Self Defense) לנשים מזה כ-12 שנה, המתמחה בעבודה עם נשים ונערות ובפיתוח תכניות בטיחות אישית לילדים, הורים, ומשפחות. היא מוסמכת כמדריכת אומנות לחימה בסיס ומדריכה להגנה עצמית מטעם משרד החינוך והספורט, והינה בעלת חגורה שחורה בקראטה בשיטת שורין-ריו (אך איננה מתאמנת באופן פעיל). בנוסף לעבודתה בתחום ההגנה העצמית, דניאלה הינה סופרת, משוררת, ומתרגמת שכתביה בשפות האנגלית, העברית, והספרדית פורסמו במסגרות שונות ומגוונות. כמו כן, היא מדריכת כלה מוסמכת מטעם נשמ"ת והמועצה הדתית של גוש עציון ועברה הכשרה כמדריכת הכנה ללידה מטעם Childbirth International.

ליצירת קשר 

ליצירת קשר:             

safe.betach@gmail.com                   

972-0549989092+

 

 

ירושלים: רחוב גלעדי 10, ירושלים     

תל אביב: שדרות ירושלים 46, תל אביב 

רחובות: רחוב היהלום 43, רחובות

כל הזכויות שמורות © תנועה בטוחה 2018-2020 

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube